• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 8-11 Ekim 2020
Kalan Süre

CNR Holding katılımcıları 186 ülke ile buluşuyor


Dünyanın en büyük 3 promosyon ve hediye fuarından biri PROMOEXPO, 9-12 Ekim tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo Istanbul Fuar Merkezi'nde düzenlendi. Fuarda Türkiye'nin promosyon ürünleri sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, üretici, baskıcı, satın almacı, ve pazarlamacıları ulusal ve uluslararası binlerce tedarikçi ve distribütör ile iş bağlantıları kurauldu. 
 
PROMOEXPO, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği (Promotürk) iş birliğinde organize ediliyor.
 
CNR Holding katılımcıları 186 ülke ile buluşuyor
 
Birçok sektör için dünyanın en büyük fuarlarını organize eden CNR Holding, Türk fuarcılık sektörünün modern bir kimlik kazanması ve küresel vizyonda söz sahibi olmasını sağladı. Sektör temsilcilerini, her yıl düzenlediği 50 fuar organizasyonu ile 186 ülkeye taşıyan CNR Holding, katılımcı firmaların yanı sıra ülke ihracat oranlarının da artmasını sağlıyor. CNR Holding, fuarları ziyaret eden yabancı alıcılar sayesinde ülke turizmine de önemli katkılar sunuyor.
 
Promotürk sektörü uluslararası güç haline getirdi
 
Çeyrek yüzyıldır sektörü temsil eden Promotürk Derneği, promosyon ve tanıtım ürünleri imalat ve satış sektöründe faaliyet gösteren firmaları tek çatı altında toplayarak çok büyük bir güç haline getirdi. İç ve dış piyasada sektörün ticari ağını oldukça geliştiren Promotürk Derneği, bünyesindeki firmaların ulusal ve uluslararası temsilciliğini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
 
Sektörün iki dev kuruluşunun güçlerini birleştirerek 9-12 Ekim'de düzenlediği PROMOEXPO'ya siz de katılın!
 
Dünyanın kaliteyle buluştuğu bu fırsatı kaçırmayın.