• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 8-11 Ekim 2020
Kalan Süre

49 ülkeden 20 binin üzerinde promosyon alıcısı PROMOEXPO'da


Dünyanın en büyük promosyon fuarı olma hedefiyle CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlendi. PROMOEXPO Fuarı, ihracatını artırmayı hedefleyen promosyon sektörünün en büyük gücü oldu. Fuarda, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır, İtalya, Romanya, Hindistan, Rusya ve BAE başta olmak üzere 49 ülkeden profesyonel alıcılar ağırlandı.
 
CNR Holding ve Promotürk Derneği işbirliği ile düzenlenen Promoexpo Fuarı’nda, defter, kalem, şapka gibi klasik promosyon ürünlerinin yanı sıra, son dönemlerde yıldızı parlayan en gözde promosyon ürünleri olan taşınabilir şarj aletinden, bluetooth kulaklık ve hoparlörlere kadar binlerce teknolojik promosyon ürünü sergilendi.
 
 
Promosyon sektörünün en büyük ticaret platformu olan Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı (Promoexpo) 9-12 Ekim tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. İç piyasanın yanında ihracatını da artırmayı hedefleyen promosyon sektörünün en büyük gücü olan fuar, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır, İtalya, Romanya, Hindistan, Rusya ve BAE başta olmak üzere 49 ülkeden profesyonel alıcıları ağırlıyor.
 
Promosyon sektörünün gelişimi için Promotürk ve Alman PSI (Promosyon Ürün ve Hizmet Enstitüsü Derneği) işbirliğinde bir çalışma grubu oluşturuldu. Bu iş birliği sonunda PSI Derneği Başkanı Michael Freter’in de dâhil olduğu özel ticaret ekibinin ziyaret edeceklerini duyurduğu Promoexpo Fuarı’nda özellikle Almanya ile yeni iş bağlantılarının yolları da açılacak. Ayrıca, CNR Holding’in, Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı olarak hayata geçirdiği BIA - Global Pazar İstihbarat Sistemi de Promexpo’nun yabancı ziyaretçi rakamlarını artırmak için yoğun mesai harcıyor. Sistem sayesinde, dünyanın her yerinden promosyon alıcılarının BIA tarafından özenle incelenerek fuarı ziyaret etmeleri sağlanıyor.
 
Bu yıl 32’inci kez düzenlenecek fuarda, ajanda, kalem, idol, gibi klasik promosyon ürünlerinin yanı sıra son dönemlerde yıldızı parlayan en gözde promosyon ürünleri olan taşınabilir şarj aletinden, bluetooth kulaklıklara ve hoparlörlere kadar binlerce teknolojik promosyon ürünü sergilendi.
 
49 ülkeden 20 binin üzerinde promosyon alıcısı PROMOEXPO'da
 
49 ülkeden 20 binin üzerinde promosyon alıcısının ağırlandığı fuara binin üzerinde yerli ve yabancı marka katıldı. PROMOEXPO Fuarı, Türk promosyon ürünleri sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, üretici, satıcı, pazarlamacı ve baskıcıları yerli ve yabancı tedarikçi ve distribütörlerle buluşturacak. 
 
Türk fuarcılık sektörünün en çok ürün çeşidini barındıran Promoexpo dünyanın en büyük promosyon fuarı olma hedefiyle organize ediliyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve çeyrek yüzyıldır sektörü temsil eden Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği (Promotürk)  iş birliğinde ve KOSGEB desteğinde organize edilecek fuarda, Türk promosyon sektörünün üretim kabiliyeti ve kalitesi, iç piyasanın yanı sıra özellikle yabancı alıcılar sayesinde bir çok ülkeye ulaşacak.