• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

Promoexpo yine rekora koşuyor

Promosyon sektörünün en büyük ticaret buluşması PROMOEXPO 2021'in hazırlıkları CNR Holding tarafından aralıksız şekilde yürütülüyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen ve Promotürk Derneği’nce desteklenen fuarın, yine kendisine ait olan ziyaretçi ve katılımcı rekorlarını bu yıl da kırması hedefleniyor.
 
 
Türkiye’nin Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMOEXPO, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Promosyon sektöründeki tüm yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları sektör profesyonelleri ile buluşturan fuar, geçen yıl ağırladığı 20 bin ziyaretçi rakamını bu yıl 25 bin olarak belirledi.
 
Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu PROMOEXPO, bu yıl aralarında Bulgaristan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Romanya, İtalya, Almanya, Hindistan ve Rusya’nın da bulunduğu 50’nin üzerinde ülkeden profesyonel alıcıları ağırlayacak. Fuarda gerçekleşecek iş bağlantıları sayesinde dünya pazarında söz sahibi olmayı amaçlayan Türk promosyon sektörü, PROMOEXPO ile ticaret hacmini artırmak için çok önemli adımlar atacak.