• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

Avrupa'nın yeni tedarik zincirini PROMOEXPO oluşturacak

Türkiye'nin pandemi dönenimde uyguladığı başarılı sağlık politikasının yanı sıra çok sayıda ülkeye ivedilikle verdiği sağlık desteği, birçok sektörde olduğu gibi promosyonda da ibreyi ülkemize çevirdi. Ürün tedarikinin önemli kısmını Uzak Doğu'dan gerçekleştiren ve bu dönemde alternatif pazarlar arayan İngiltere, İtalya, İspanya ve Fransa gibi çok sayıda Avrupa ülkesinin yanı sıra Libya ve Katar gibi Orta Doğu ülkelerinin yeni ticaret hedefi Türkiye ve sektörün ülkemizdeki en büyük ticaret platformu CNR Promoexpo oldu.
 
 
 
Bunda CNR Promoexpo katılımcılarının maske, eldiven ve dezenfektan gibi aşırı talep artışı yaşanan ürünlerin üretim ve nakliyesinde hiç sıkıntı yaşamaması, üretim hızı, ürün kalitesi ve fuar alanının merkezi lokasyonunun etkisi de oldukça büyük.
 
Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek. CNR PROMOEXPO, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Promotürk Derneği'nin işbirliğinde düzenlenecek.