• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

35 ülkeden kurumsal satın almacı geliyor

Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek organizasyonu PROMOEXPO’da, Türkiye’nin promosyon ve hediyelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmaları binlerce uluslararası tedarikçi ve distribütör ile bir araya gelecek. Ziyaretçiler, Türk promosyon sektörünün hem iç piyasa hacmini, hem de ihracat oranını artıracak olan fuar süresince katılımcılarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirerek 2022 yılının promosyon siparişlerini verecek.
 
 
CNR Holding ve Promotürk Derneği işbirliği ile düzenlenen PROMOEXPO sektörün bu yılki tek fuar organizasyonu olarak hayata geçirilecek. Fuarda, deri - tekstil - dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, elektronik gereçler, oyuncaklar, şarj aletleri gibi binlerce promosyon ve hediyelik eşya ürünü sergilenecek.
 
Fuara ayrıca İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, İrlanda, Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Gürcistan, Bosna Hersek, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Hırvatistan, Hong Kong, Macaristan, İran, Irak, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, BAE, Lübnan, Ürdün, Libya, Tunus, Cezayir, Fas, Nijerya, İsrail, Filistin ve Kosova’dan 200’e yakın firmanın kurumsal satın almacısı alım yapmak için gelecek.