• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

PROMOEXPO işinize değer katacak

Promosyon ve hediyelik eşya sektörüne dair her türlü ürün ve hizmetin sergileneceği, alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan PROMOEXPO, kapılarını 500’ün üzerinde markanın katılımı ile 6 Ekim’de açacak. Fuar, promosyon ve tanıtım ürünleri imalat ve satış sektöründe faaliyet gösteren firmaları, yerli ve yabancı alıcılarla bir araya getirerek yeni ve uzun soluklu iş anlaşmalarına zemin oluşturacak.

 

Türkiye’nin kurumsal hediye ve promosyon ürünleri fuarı PROMOEXPO, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding ve promosyon sektörünü 25 yıldır temsil eden PROMOTÜRK Derneği tarafından, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Promosyon sektöründeki tüm yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları sektör profesyonelleri ile buluşturacak olan fuarın uluslararası alıcı hedefi bu yıl 25 bin olarak belirlendi.

Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu PROMOEXPO, bu yıl aralarında İtalya, Almanya, Polonya, Bulgaristan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Rusya’nın da bulunduğu 50’nin üzerinde ülkeden nitelikli alıcıları ağırlayacak. Türk promosyon sektörü, fuarda gerçekleşecek iş bağlantıları sayesinde ticaret hacmini artırmak için çok önemli adımlar atacak.