• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

Kurumsal firmalar 2022 siparişleri için PROMOEXPO’ya gelecek

Promosyon ve hediyelik eşya sektöründeki tüm yenilikler, gelişmeler ve fırsatlar, bu yıl da, sektörün tek uluslararası buluşması olan PROMOEXPO’da sergilenecek. Türkiye’nin promosyon ürünleri ve kurumsal hediye fuarı PROMOEXPO, 06-09 Ekim 2021 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Yerli ve yabancı alıcılar, klasik ve teknolojik promosyon ürünlerin yanı sıra fuarda kişiye özel ürün ve tasarımları yakından inceleme fırsatı bulacak.

Deri ürünleri, tekstil ürünleri, dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri, elektronik gereçler, oyuncaklar, çikolata ve şekerlemeye kadar geniş yelpazede ürünlerin sergileneceği fuar, yerli yabancı katılımcı firmaları uluslararası alıcılarla bir araya getirecek. PROMOEXPO’da, alım heyetleri için özel olarak tasarlanan B2B alanlarında, katılımcı ve ziyaretçiler arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleşecek. Bu görüşmeler, yeni ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları ile sonuçlanacak.

 

Kurumsal firmaların 2022 yılına dair planladıkları promosyon ve hediyelik eşya siparişlerini vermek için geleceği PROMOEXPO, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding ve PROMOTÜRK Derneği tarafından hayata geçirilecek.