• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

PROMOEXPO’ya sayılı günler kaldı

Türkiye’de 20 milyar liralık iş hacmine ulaşan promosyon sektörü PROMOEXPO Fuarı’na odaklandı. Sektörünün yerli ve yabancı 200 katılımcısının 1.000’den fazla markası, iç ve dış ticaret potansiyelini, global ticaretin merkezi CNR Expo’da artıracak. 
 
Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek organizasyonu olan Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı - PROMOEXPO 2019 Fuarı’na aralarında Bulgaristan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Romanya, İtalya, Almanya, Hindistan ve Rusya’nın da bulunduğu 49 ülkeden alıcılar gelecek. Fuara, yüzde 40’ı yabancı 20 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. 
 
 
Deri, tekstil, dekorasyon, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri, elektronik gereçler, oyuncaklar, çikolata ve şekerlemeden oluşan çok geniş yelpazede promosyon ürününün sergileneceği fuar, özellikle Türkiye ve yakın coğrafyasının promosyon ihtiyacını karşılayacak. 
 
Siz de, 9 Eylül’de yurt içi ve dışından en büyük markaları bir araya getirecek PROMOEXPO’nun online davetiyesine tükenmeden sahip olun.