• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

Promosyonda her yol PROMOEXPO'da birleşiyor!

Promosyon sektörüne dair her türlü ürünün sergileneceği, alanında dünyanın en büyük üç fuarından biri olan PROMOEXPO, kapılarını 500'ün üzerinde markası ile 9 Ekim'de açacak. Promotürk Derneği'nin işbirliği ile düzenlenen fuar boyunca yerli ve yabancı ziyaretçileri için yeni havalimanından shuttle hizmeti de sağlayacak olan Promoexpo, promosyon ve tanıtım ürünleri imalat ve satış sektöründe faaliyet gösteren firmaları, 49 ülkeden alıcılarla bir araya getirerek sektörün ticari hacmini artıracak.
 
 
Promoexpo, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding ve promosyon sektörünü 25 yıldır temsil eden Promotürk Derneği tarafından, global ticaretin merkezi CNR Expo'da düzenlenecek.
 
Siz de, İstanbul Hava Limanı - CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi arasında gerçekleştirilecek olan shuttle hizmetinden faydalanarak fuar ziyaretinizi planlayabilirsiniz. CNR-Expo İstanbul Fuar Merkezinde organize edilen Promoexpo'ya Metrobüs, Metro ve Marmaray ile kolaylıkla ulaşabilir, promosyon sektörünün en seçkin firmalarından oluşan katılımcı listesi linkine tıklayarak ihtiyaç duyduğunuz ürün grupları hakkında önceden bilgi edinebilirsiniz.