• Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı
  • 5-8 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

Almanlar promosyon için geliyor

Promosyon sektörünün ticaret oranını artırmak ve yeni ihracat bağlantıları kurmak için organize edilen Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı - PROMOEXPO, 09 Ekim’de, CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi'nde 32. kez kapılarını açıyor.
 
Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır, İtalya, Romanya, Hindistan, Rusya ve BAE başta olmak üzere 49 ülkeden profesyonel alıcıları ağırlayacak fuar için Promotürk ve Alman PSI (Promosyon Ürün ve Hizmet Enstitüsü Derneği) güçlerini birleştirdi.
 
Dünya genelindeki en iyi promosyon ve hediye fuarlarını ziyaret eden ve çok büyük siparişler veren satınalmacılar Alman PSI aracılığı ile PROMEXPO’ya gelecek. PSI Başkanı Michael Freter’in 20 kişilik özel ticaret ekibi fuardan yüklü miktarlarda ürün sipariş edecek.  
 
Ayrıca, CNR Holding’in, Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı olarak hayata geçirdiği BIA - Global Pazar İstihbarat Sistemi de PROMOEXPO’nun yabancı ziyaretçi rakamlarını artırmak için yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Dünyanın her yerinden promosyon alıcıları BIA tarafından incelenerek fuara özel olarak davet edildi. 
 
Siz de, sektörün Türkiye’deki en kapsamlı buluşması PROMOEXPO’ya sayılı günler kala, siz de fuarın son ve kısıtlı alanında yer alarak ticaret hacminizi artırabilirsiniz.